OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 04 Listopada 2018 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na renowację katowickiej Katedry.

• Dziś o godz. 17.45 zapraszamy na Nabożeństwo Specjalne do MB Boguckiej połączone z różańcem za zmarłych.
  • Różaniec za zmarłych zalecanych odmawiać będziemy również od poniedziałku do czwartku po Mszach św. wieczornych.
  • We wtorek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza Św. w int. emerytów i rencistów. Po Mszy Św. zapraszamy na spotkanie do kawiarenki parafialnej.
  • Również we wtorek o godz. 19.00 zapraszamy do salki na kolejny wykład z historii Kościoła.
  • W piątek obchodzić będziemy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • Szkoła Katolicka zaprasza do naszej Bazyliki na Mszę św. w intencji Ojczyzny w piątek o godz. 9.00.
  • Spowiedź dla dzieci w piątek o godz. 16.00. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16.30. Młodzież i kandydatów do bierzmowania zapraszamy do spowiedzi o godz. 17.30 i na Mszę św. o godz. 18.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16.00.
  • W niedzielę będziemy obchodzić Dzień Niepodległości. O godz. 8.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy w sposób szczególny poczty sztandarowe, górników, członków Związku Górnośląskiego w strojach śląskich i wszystkich parafian.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną przeznaczoną na wymianę dmuchawy w organach, a przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  • Dziś kolęda na ul. Kurpiowskiej 2, 4, 6, 8. W sobotę odwiedziny duszpasterskie na ul. Kurpiowskiej 11 i 13 oraz na ul. Lubuskiej 4-14. W przyszłą niedzielę kolęda na ul. Lubuskiej 7, 9, 11, 13. W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od dołu. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablotce jak również umieszczony jest na stronie internetowej parafii.
  • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.
  • Orkiestra Dęta Katowice bardzo serdecznie zaprasza na koncert z okazji 100-lecia Niepodległości. Koncert odbędzie się w piątek 9 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Bogucicach. Bardzo serdecznie zapraszamy.