OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 03 LISTOPADA 2019 R.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na renowację katowickiej Katedry.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • Dziś o godz. 16:15 zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych.
 • Różaniec za zmarłych zalecanych odmawiać będziemy również od poniedziałku do piątku o godz. 17:15.
 • We wtorek o godz. 8:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji emerytów i rencistów. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie do kawiarenki.
 • Kolejny wykład z historii Kościoła odbędzie się we wtorek o godz. 19:00.
 • W środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkich, którzy podjęli Duchową Adopcję, Dziecka Poczętego, Obrońców Życia, matki w stanie błogosławionym i małżonków proszących o potomstwo. Po Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa.
 • W środę o godz. 19:00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia do Bazyliki.
 • W środę o godz. 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie Mężczyzn św. Józefa. Wszystkich panów zapraszamy do kawiarenki na film „Odważni”, który rozpoczyna serię spotkań formacyjnych (film trwa 120 minut).
 • W tym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca.
 • Spowiedź dla dzieci odbędzie się w piątek o godz. 16:00. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16:30. Kandydaci do bierzmowania oraz młodzież starsza mają swoją spowiedź o godz. 17:30 oraz Mszę św. o godz. 18:00.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16:00.
 • Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 • W czwartek 7 listopada rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie ( Katowicka 50a, 50, 48c, 48b). Kolęda w tym roku będzie w tygodniu od godz. 16:00, w sobotę od godz. 10:00, w niedzielę od godz. 14:30. Program wszystkich tras kolędowych umieszczony jest w gablotce oraz w Boguckiej Rodzinie. W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od góry.
 • W piątek 8 listopada o godz. 9.00 będzie sprawowana w naszej Bazylice Msza św. w intencji Ojczyzny. Do udziału zapraszamy uczniów, rodziców i absolwentów Szkoły Katolickiej św. Jacka oraz wszystkich pragnących modlić się za Ojczyznę.
 • Rodziców dzieci Komunijnych informujemy, że spotkanie z panią krawcową w sprawie strojów komunijnych odbędzie się 4 listopada o godz. 18:30 dla chłopców i 6 listopada o godz. 18:00 dla dziewczynek.
 • Orkiestra Dęta Katowice zaprasza bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się w dniu 8 listopada 2019 r. (piątek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Bogucicach. Serdecznie zapraszamy.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.
 • Obchody liturgiczne tygodnia:

– poniedziałek – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

– sobota – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

– niedziela – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.