OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 01 WRZEŚNIA 2019 R.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • Od dzisiejszej niedzieli wznawiamy Msze św. o godz. 13:00.
 • Dziś o godz. 16:30 zapraszamy na nabożeństwo specjalne do MB Boguckiej, które jest przeniesione z godz. 17:45.
 • Msze święte na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020 zostaną odprawione w poniedziałek 2 września: o godz. 8:00 dla SP nr 40, SP nr 62 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, o godz. 9:00 dla Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jacka, zaś dla Szkoły Podstawowej nr 39 im. św. Jana Pawła II o godz. 9:00 w kaplicy Braci Bonifratrów.
 • W poniedziałek o godz. 19:00 odbędzie się próba chóru Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych którzy pragną włączyć się do wspólnego śpiewu.
 • We wtorek po Mszy św. o godz. 8:00 zapraszamy na nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
 • W środę na nabożeństwo Sanktuaryjne oraz na wieczorną Mszę św. zapraszamy kobiety w stanie błogosławionym, małżeństwa proszące o potomstwo, obrońców życia oraz wszystkich, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Po Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa.
 • Mężczyzn św. Józefa zapraszamy w środę o godz. 19:00 do Domu Rekolekcyjnego na nabożeństwo oraz spotkanie formacyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich panów, którzy pragną dołączyć do tej wspólnoty.
 • W tym tygodniu będziemy obchodzić I-szy czwartek, I-szy piątek i I-szą sobotę miesiąca.
 • Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu zapraszamy w czwartek o godz. 17:00 na „Godzinę Świętą”, nabożeństwo powołaniowe oraz wieczorną Mszę św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w sali parafialnej.
 • Również w czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na rozpoczynające się warsztaty pisania ikon do biblioteki parafialnej.
 • Spowiedź dla dzieci klas 1-6 odbędzie się w piątek o godz. 16:00. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16:30. Po Mszy św. poświęcimy tornistry wraz z przyborami szkolnymi.
 • Uczniowie klas 7-8 i młodzież mają swoją spowiedź o godz. 17:30 oraz Mszę św. o godz. 18:00. Podczas Mszy św. odbędzie się również inauguracja nowego roku formacyjnego młodzieży Ruchu Światło-Życie naszej parafii.
 • Również w piątek, uczniów obecnych klas 8, a także osoby dorosłe, które nie przyjęły sakramentu bierzmowania prosimy o pozostanie po Mszy św. wieczornej na spotkaniu informacyjnym. W czasie spotkania będzie można odebrać „Deklarację Kandydata”.
 • Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej do piątku włącznie.
 • W sobotę o godz. 11:00 zapraszamy Dzieci Maryi na Mszę św., która rozpocznie nowy rok formacyjny. Po Mszy św. na placu farskim odbędzie się spotkanie radości, na które zapraszamy wszystkie dzieci.
 • Również w sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. od godz. 16:00, o godz. 20:00 Apel Maryjny.
 • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 • W przyszłą niedzielę o godz. 6:30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.
 • Obchody liturgiczne tygodnia:

– wtorek – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK.

– niedziela – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA

Przybądź Duchu Stworzycielu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.