OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 LIPCA 2019 R.

Dzisiejsza kolekta jest ofiarą specjalną przeznaczoną na zakup nowych części do kontuaru w naszych organach.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  • Zapraszamy na nieszpory dziś o godz. 16:30.
  • Po Mszy św. o godz. 17:00 w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, odbędzie się specjalne nabożeństwo, podczas którego będziemy się modlić w intencji kierowców i wszystkich podróżujących. Po nabożeństwie nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Samochody prosimy parkować na parkingu naprzeciw bramy cmentarnej na placu probostwa i na parkingu przy ul. Wróblewskiego.
  • Wyjazd na pielgrzymkę do Częstochowy w sobotę o godz. 8:30 z parkingu przy ul. Wróblewskiego.
  • W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. od godz. 16:00, o godz. 20:00 Apel Maryjny.
  • Dekretem Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca, ks. Proboszcz prałat Tomasz Wiosna został zwolniony z urzędu proboszcza ze względów zdrowotnych. Ks. Proboszcz zamieszka jako rezydent na terenie parafii na czas oczekiwania na zabieg i leczenia. Nowym Proboszczem Boguckiej parafii mianowany został ks. Krzysztof Sitek dotychczasowy proboszcz parafii św. Piusa X w Rudzie Śląskiej. Kanoniczne objęcie parafii przez nowego Proboszcza będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę, 28 lipca, o godz. 10:00.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w drugiej połowie stycznia 2020 roku. Zapisy na listę rezerwową w kancelarii.
  • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.