OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 LIPCA 2019 R.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  • Trwa nowenna przed Uroczystością Matki Bożej Szkaplerznej, na nabożeństwa zapraszamy dzisiaj o godz. 16:30 i jutro o godz. 17:30.
  • We wtorek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, które w naszym Sanktuarium obchodzimy jako Uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej. W tym dniu swoje święto patronalne obchodzi Arcybractwo Szkaplerzne. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nabożeństwo z procesją o 17:30 oraz Mszę św. o 18:00. Prosimy, aby członkowie Arcybractwa założyli szkaplerze brackie i przynieśli świece, po Mszy św. odbędzie się spotkanie w sali parafialnej.
  • We wtorek po wieczornej Mszy św. będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza św. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  • W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. od godz. 16:00, o godz. 20:00 Apel Maryjny.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00 w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, zapraszamy na specjalne nabożeństwo, podczas którego będziemy modlić się w intencji kierowców i wszystkich podróżujących. Po nabożeństwie nastąpi błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów. Samochody prosimy parkować na parkingu naprzeciw bramy cmentarnej na placu probostwa i na parkingu przy ul. Wróblewskiego.
  • Rozpoczynamy kolejny etap remontu organów. W związku z tym kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną przeznaczoną na zakup nowych części do kontuaru.
  • Zapraszamy na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej w Czernej, które odbędzie się w sobotę 20 lipca. Na spotkanie organizujemy wyjazd autokarowy, zapisy i wpłaty w kancelarii. Koszt przejazdu i ubezpieczenia 25 zł. Wyjazd z parkingu przy ul. Wróblewskiego o godz. 7:00.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w drugiej połowie stycznia 2020 roku. Zapisy na listę rezerwową w kancelarii.
  • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.