OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2019r.

 • Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii.
 • Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 • Dziś o godz. 16:30 nabożeństwo eucharystyczne z procesją, w tygodniu nabożeństwa o godz. 17:30.
 • Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki Odnowy w Duchu Św. na Jasną Górę zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00.
 • W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z uwagi na Uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w piątek o godz. 19:00 w kawiarence.
 • W sobotę będziemy obchodzić Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.
 • W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. od godz. 16:00, a o godz. 20:00 Apel Maryjny.
 • W przyszłą niedzielę tegoroczny neoprezbiter ks. Dorian Figołuszka wygłosi homilię i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
 • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
 • Przez cały okres wakacyjny nie będzie Mszy św. o godz. 13:00.
 • Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i uświetnienie procesji Bożego Ciała. Msza św. w intencji ofiarodawców i budowniczych ołtarzy zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18:00.
 • Dziękujemy także tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego Festynu Parafialnego.
 • Informujemy, że bierzmowanie dla 8 klas odbędzie się 27 września o godz. 18:00. Natomiast próby przed bierzmowaniem będą odbywały się 23, 25 i 26 września o godz. 18:45. Szczegółowe informacje w Boguckiej Rodzinie i gablotce.
 • W rozpoczynającym się okresie wakacji i urlopów zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.
 • Grupa Doradcza Promesa serdecznie zaprasza pracujących mieszkańców Bogucic z wykształceniem średnim do wzięcia udziału w kursach języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Kursy i egzaminy są w 85% dofinansowywane ze środków Unii Europejskiej. Szczegóły na plakacie w gablotce, na stronie www.gdpromesa/cepr i pod nr telefonu 793 792 112.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.