OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO 02 LUTEGO 2020 R.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • Zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Boguckiej o godz. 16:30.
 • W poniedziałek po Mszach św. będziemy udzielać błogosławieństwa z okazji wspomnienia św. Błażeja, który według tradycji Kościoła ma nas strzec od chorób gardła.
 • We wtorek o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijno-Misyjnej.
 • Kolejny wykład z Historii Kościoła odbędzie się we wtorek o godz. 19:00 w salce.
 • W środę przypada wspomnienie św. Agaty. Tradycyjnie w tym dniu będziemy święcić chleb.
 • W środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy wszystkich, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, Obrońców Życia, matki w stanie błogosławionym i małżonków proszących o potomstwo. Po Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa.
 • Mężczyzn św. Józefa zapraszamy w środę o godz. 19:00 do Domu Rekolekcyjnego na nabożeństwo oraz spotkanie formacyjne.
 • Również w środę o godz. 19:00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia do Bazyliki.
 • W tym tygodniu przypadają: I-szy czwartek i I-szy piątek miesiąca.
 • W czwartek o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, na którą zapraszamy ministrantów, lektorów, ich rodziców, rodziny kapłanów, kleryków i sióstr zakonnych, a także członków Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. zapraszamy rodziców ministrantów na spotkanie do sali parafialnej.
 • Spowiedź dla dzieci odbędzie się w piątek o godz. 16:00. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16:30. Młodzież i kandydatów do bierzmowania zapraszamy do spowiedzi o godz. 17:30 i na Mszę św. o godz. 18:00.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16:00.
 • Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
 • W związku z protokołem po wizytacji biskupiej przyjmujemy zalecenie duszpasterskie funkcjonowania kancelarii parafialnej w godzinach popołudniowych do godz. 16:00 w poniedziałek, wtorek i piątek. Zapraszamy petentów również w każdą sobotę od godz. 8:45 do 12:00. Dziękujemy za zrozumienie.
 • Wszystkie bractwa, wspólnoty i grupy parafialne zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się w sobotę 8 lutego w naszej sali parafialnej. Koszt 50 zł od osoby. Zapisy w kancelarii do czwartku włącznie, można zapisywać również osoby towarzyszące. Zachęcamy do udziału w tym radosnym spotkaniu.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Boguckiej Rodziny” oraz specjalnego wydania „Apostolstwa Chorych” numer styczniowy i lutowy w cenie 5zł razem.
 • Obchody liturgiczne tygodnia:
  – poniedziałek – wspom. dow. św. Błażeja, bpa i męcz.
  – środa – wspom. św. Agaty, dz. i męcz.
  – czwartek – wspom. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.
  – niedziela – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

UZDROWIENIE CHORYCH, MÓDL SIĘ ZA NAMI…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.