OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA 27 stycznia 2019 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • Dziś zapraszamy na nieszpory kolędowe o godz. 16:30.
 • Zapraszamy na koncert Filharmonii Śląskiej z okazji 50-lecia Komisji Ekumenicznej i 125-lecia poświęcenia naszego kościoła, który dziś o godz. 18:00.
 • W środę na 17:30 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Boguckiej na Sanktuaryjne Nabożeństwo Maryjne.
 • W tym tygodniu przypadają I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca.
 • Spowiedź dla dzieci w piątek o godz. 16:00. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16:30. Młodzież i kandydatów do bierzmowania zapraszamy do spowiedzi o godz. 17:30 i na Mszę św. o godz. 18:00.
 • Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w piątek o godz. 19:00 w bibliotece.
 • Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej do piątku włącznie.
 • W sobotę będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Na każdej Mszy św. zostaną poświęcone gromnice. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16:00.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 zostaną poświęcone świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 • Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo specjalne do Matki Boskiej Boguckiej o godz. 17:45.
 • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 • Wszystkie bractwa, wspólnoty i grupy parafialne zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się w sobotę 9 lutego w naszej Sali Parafialnej. Koszt 50 złotych od osoby. Zapisy w kancelarii, można zapisywać również osoby towarzyszące. Zachęcamy do udziału w tym radosnym spotkaniu.
 • Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za wielką życzliwość z jaką byliśmy przyjmowani w Waszych rodzinach. Niech Boże błogosławieństwo które wypraszaliśmy podczas wspólnej modlitwy towarzyszy Wam przez cały rok. Składamy również serdeczne podziękowania za złożone kolędowe ofiary. Za wszystko serdeczne Bóg zapłać.
 • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 zaprasza wszystkich na rodzinne kolędowanie, które odbędzie się w najbliższą środę 30 stycznia o godz. 17:00 na sali gimnastycznej.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.