OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 19 STYCZNIA 2020 R.

Dzisiejsza kolekta jest ofiarą specjalną przeznaczoną na remont organów w Bazylice.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 • Zapraszamy na nieszpory kolędowe o godz. 16:30.
 • Wykład z Historii Kościoła odbędzie się we wtorek o godz. 19:00 w salce.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16:00.
 • W przyszłą niedzielę w naszej Bazylice o godz. 16:00 odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru „Benedictus” i Kapeli Maliniorze w Brennej oraz naszego Chóru Parafialnego „Cecylia”. W tym miejscu chcielibyśmy podzielić się z Państwem miłą informacją, iż dyrygent naszego Chóru i zarazem organista p. Tomasz Siemionek otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku w kategorii „Kultura”. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej Dziennika Zachodniego oraz w naszej „Boguckiej Rodzinie”.
 • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 • Wszystkie bractwa, wspólnoty i grupy parafialne zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się w sobotę 8 lutego w naszej sali parafialnej. Koszt 50 zł od osoby. Zapisy w kancelarii, można zapisywać również osoby towarzyszące. Zachęcamy do udziału w tym radosnym spotkaniu.
 • W przyszłą niedzielę odbędzie się doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach o godz. 14:00.
 • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, „Boguckiej Rodziny” oraz „Małego Gościa” w którym znajdziemy artykuł poświęcony lektorom z Ministranckiej Wytwórni Muzycznej działającej przy naszej parafii.
 • Obchody liturgiczne tygodnia:
  – wtorek – Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.
  – piątek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK
  – sobota – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA
  – niedziela – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

Abyśmy byli jedno…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.