OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU 08 GRUDNIA 2019 R.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Przed Bazyliką będzie przeprowadzona zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

• Zapraszamy na nabożeństwo adwentowe o godz. 16:30.
  • Roraty odprawiamy codziennie o godz. 6:30, zaś dodatkowo w środę i w piątek o godz. 16:30 dla dzieci młodszych i wszystkich chętnych. W piątek o godz. 18:00 Msza św. roratnia z udziałem młodzieży.
  • We wtorek o godz. 8:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji emerytów i rencistów, zaś po niej spotkanie adwentowe w kawiarence.
  • W piątek przypada dzień fatimski. Czcicieli MB Fatimskiej zapraszamy na różaniec o godz. 7:25 oraz na Mszę św. w ich intencji o godz. 8:00. Po Mszy św. nabożeństwo fatimskie, poświęcenie lekarstw i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w sobotę od godz. 16:00.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną na remont organów w naszej Bazylice.
  • Dziś kolęda na ul. Modrzewiowej 1-15.
  • Świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” i opłatki można nabyć w kiosku parafialnym.
  • Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” i „Boguckiej Rodziny”.
  • Obchody liturgiczne tygodnia:
    – piątek – Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz.
    – sobota – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i dK
    – niedziela – 3 NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE

Maranatha przyjdź Panie Jezu…