Oaza Młodzieżowa

Kiedy się spotykamy? W każdy piątek zaczynamy Mszą Świętą w zależności od pory roku o godz. 17.00 lub 18.00.

Co robimy? Nasze spotkania składają się z trzech części:

1. Mszy Świętej
  2. Spotkania ogólnego – wtedy bawimy się, słuchamy konferencji, a raz w miesiącu modlimy się przed Najświętszym Sakramentem
  3. Spotkania w grupach – w małych grupach rozmawiamy o Bogu, wierze, czytamy Pismo Św.

Dlaczego? Bo nie chcemy być tylko „niedzielnymi katolikami”, chcemy czegoś więcej.

Po co? Bo życie z Bogiem jest piękniejsze.

Dlaczego akurat tak? Jesteśmy przekonani, że dużo łatwiej jest wierzyć kiedy jest się we wspólnocie. Samemu jest bardzo ciężko.

Czy to dla mnie? Przyjdź i sam się przekonaj! Czekamy na Ciebie w każdy piątek.

Moderator: ks. Tomasz Marecik