INTENCJE MSZALNE I NABOŻEŃSTWA 23-30 czerwca 2019r.

SOBOTA  22 czerwca

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

16.30 – Nabożeństwo eucharystyczne z procesją teoforyczną.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ teściów Mariannę i Franciszka Gumkowskich, ++ szwagrów: Tadeusza i Wiesława, za ++ bratanka Arkadiusza, męża Edmunda, syna Dariusza oraz ++ z rodzin: Gumkowskich, Wrzosków i Olędzkich.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Jerzego Wierusa w 1 rocznicę śmierci, za ++ rodziców obu stron.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Jerzego Samczyńskiego w rocznicę urodzin oraz za ++ z rodzin: Markiewiczów i Samczyńskich.

20.00 – Apel Maryjny.

NIEDZIELA      23 czerwca       XII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojców Antoniego Wolskiego i Ewalda Bryla w Dniu Ojca.

08.00 Różaniec.

08.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Gomolczyka w rocznicę śmierci.

10.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Norberta Manowskiego w 10 rocznicę śmierci, za ++ rodziców i teściów, za ++ dzieci Mirellę, Roberta i Barbarę oraz wszystkich ++ krewnych i znajomych.

11.30 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za 75 lat życia, otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Boguckiej na dalsze lata życia dla Ewy oraz w intencji całej rodziny.

15.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ Jana Stantke, Zygmunta Tuszyńskiego, Gintera Danek, Alojzego Pudlik oraz + Bolesława Tuszyńskiego.

16.30 – Nabożeństwo eucharystyczne z procesją teoforyczną.

17.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Patrycji Pawlik z okazji 25 rocznicy urodzin.

20.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + tatę Kazimierza Rogalskiego w Dniu Ojca.

PONIEDZIAŁEK           24 czerwca          UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ Jana, Zofię, Aleksandra, Wojciecha Rychlewskich, ++ Joannę i Maksymiliana Gaszka, ++ ich rodziców Agnieszkę i Franciszka, Józefa Sebastiańskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

07.25 Różaniec.

08.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Piotra w dniu 70 rocznicy urodzin od żony i córki z rodziną.

08.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Boguckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Beaty w dniu urodzin oraz w intencji całej rodziny.

17.30 – Nabożeństwo eucharystyczne z procesją teoforyczną.

18.00 –Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Piotra i Stefanię, Władysława i Bronisławę, za + Józefę oraz ++ z rodziny obu stron.

WTOREK         25 czerwca

06.30 – Za Parafian.

07.25 Różaniec.

08.00 – Podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Barbary i Pawła oraz Marioli i Andrzeja.

17.30 – Nabożeństwo eucharystyczne z procesją teoforyczną.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ z rodzin: Ogłaza, Jaworski, Pawlikowski, Gajda, Hubert, Skałka i Panpuch.

18.00 – W intencji uczestników pielgrzymki Odnowy w Duchu Świętym na Jasną Górę, z prośbą o Boże błogosławieństwo i błogosławione owoce tej pielgrzymki.

18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ofiarodawców i budowniczych ołtarzy na Boże Ciało.

ŚRODA          26 czerwca

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Feliksa Jurdziaka w rocznicę śmierci.

07.25Różaniec.

08.00 – Do Opatrzności Bożej z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ks. Proboszcza Tomasza od Kręgu Biblijno-Misyjnego.

17.30 – Nabożeństwo eucharystyczne z procesją teoforyczną.

18.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Moniki i Andrzeja Krasoń z okazji 20 rocznicy ślubu oraz w intencji córek Beaty i Małgorzaty z prośbą o Dary Ducha Świętego.

18.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Elizy i Adama Reimann z okazji 1 rocznicy ślubu.

CZWARTEK             27 czerwca

06.30 – Za Parafian.

07.25 – Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Stanisława.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Martę Sznela od sąsiadów z ul. Wrocławskiej 34.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + brata Krzysztofa.

17.30 – Nabożeństwo eucharystyczne z procesją teoforyczną.

18.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Magdaleny i Grzegorza z okazji 10 rocznicy ślubu oraz w intencji Natalii z prośbą o Dary Ducha Świętego.

PIĄTEK            28 czerwca        UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA

06.30 – Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w podziękowaniu za otrzymane łaski i opiekę, z prośbą o zdrowie dla Józefa i Bernadety.

07.25 – Różaniec.

08.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Jadwigi z okazji 70 rocznicy urodzin, w intencji Jadwigi i Edwarda z okazji rocznicy ślubu oraz całej rodziny.

15.00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

17.30 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ Otylię, Gertrudę, Ryszarda, Rudolfa Wacławczyk oraz ++ pokrewieństwo obu stron.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + kolegę Stefana Bolczyka od grona przyjaciół.

SOBOTA                     29 czerwca                  UROCZYSTOŚĆ  ŚWIĘTYCH  APOSTOŁÓW  PIOTRA  I  PAWŁA

06.30 – Podziękowanie za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże, błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i Anioła Stróża, szczęśliwy powrót do zdrowia dla Michała oraz w intencji całej rodziny.

07.25 – Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Józefę Jóźwiak w 1 rocznicę śmierci.

15.00 – Ślub Rzymski: Sławomir Kierat – Justyna Burzyńska.

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

16.30 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. 

17.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Bronisławy i Edwarda z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji Agaty, Grzegorza i całej rodziny.

20.00 – Apel Maryjny.

NIEDZIELA              30 czerwca             XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Jadwigę w 5 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny.

08.00 Różaniec.

08.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Henryka Bielawskiego, za ++ jego rodziców, ++ siostry Annę i Renatę Woźniczka oraz ++ rodziców Marię i Jerzego Ciszewskich.

10.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Stanisława Hajkowskiego w rocznicę urodzin oraz za wszystkich ++ z rodziny obu stron.

11.30 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Stefanię i Piotra Kasprzyk, ++ braci: Stanisława, Adama i Zdzisława, + bratową Krystynę i bratanka Roberta.

15.00 – Podziękowanie za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża i zdrowie dla Wojciecha Kordeckiego z okazji 1 rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców i rodziców chrzestnych.

16.30 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17.00 –Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Elżbiety z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny.

17.00 – W intencji Artura Brody z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża i zdrowie z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

20.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Urszulę Świeży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.