INTENCJE MSZALNE I NABOŻEŃSTWA 19-26 STYCZNIA 2020 R.

SOBOTA                 18 stycznia

17.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę św. Tarsycjusza i św. Cecylii dla Szymona Sadowskiego z okazji 21 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

20.00 – Apel Maryjny.

NIEDZIELA              19 stycznia              II NIEDZIELA ZWYKŁA

06.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

07.00 – W intencji Parafian.

08.30 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ babcie Agnieszkę i Paulinę i + dziadka Jana.

10.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + przyjaciela Pawła Żwirka w 48 rocznicę urodzin, za + brata Tomasza Rosińskiego  w 48 rocznice urodzin oraz za  + bratową Izabelę Rosińską.

11.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Perzanowskiego w 10 rocznice śmierci.

13.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + żonę Eugenię Urbańczyk w 1 rocznicę śmierci.

15.00 – Do Opatrzności Bożej podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Agnieszki z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

16.30 – Nieszpory kolędowe.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Marię w 23 rocznice śmierci, za + Juliana i ++ z rodziny.

20.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Stanisława Bąkowskiego w 8 rocznicę śmierci, ++ rodziców obu stron.

PONIEDZIAŁEK           20 stycznia

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Wiktora Łabędzkiego od sąsiadów z ul. Wajdy 18.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Andrzeja Lubeckiego w 3 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.

18.00 – Do Opatrzności Bożej podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Boguckiej, św. Tarsycjusza i zdrowie dla Łukasza w dniu 18 rocznicy urodzin oraz  w intencji całej rodziny.

WTOREK        21 stycznia      Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Wieczorek od rodziny Wudkiewiczów.

08.00 – Do Opatrzności Bożej podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Henryka z okazji 85 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

08.30 – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Elfrydę i Joachima Bernackich, za ++ dziadków Emilię i Bernarda, Zofię i Feliksa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA               22 stycznia

06.30 – Za + Wiesława – Wojciecha Rogowca, ++ rodziców i rodzeństwo obu stron.

07.25Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Jerzego Buczyńskiego od przyjaciół z Myszkowa i Mikołowa.

17.30 – Sanktuaryjne Nabożeństwo Maryjne.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Henryka Lasek w rocznicę urodzin.

CZWARTEK               23 stycznia

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Ks. Proboszcza Tomasza Wiosnę.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Stanisławę Wacławik, + ojca Władysława, ++ ich rodziców i rodzeństwo obu stron.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ dziadków i ++ ich dzieci.

PIĄTEK         24 stycznia      Wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK.

06.30 – Do Matki Bożej Boguckiej podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie  dla Agaty z okazji 14 rocznicy urodzin.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Stanisława.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Władysława Stasiak w rocznicę urodzin, + wnuka Michała, ++ Franciszka i Zofię oraz ++ z rodziny Stasiaków.

SOBOTA              25 stycznia           ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Andrzeja w dniu urodzin oraz za ++ Helenę i Jerzego.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Augustyna i Genowefę Gajdeczka, za ++ Rudolfa, Zofię i Artura.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża, ojca i dziadka Engelberta Fuchs w 1 rocznicę śmierci od żony.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + żonę Helenę, ++ rodziców Jadwigę i Maksymiliana, + brata Henryka i bratową Irenę Długosz oraz za + szwagra Stefana Trzeciak w 30 dni po śmierci.

NIEDZIELA               26 stycznia             III NIEDZIELA ZWYKŁA

06.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

07.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Katarzyny z okazji urodzin.

08.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Albina Nyca i + jego żonę Cecylię.

10.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Krystyny i Krzysztofa Szczudrawa w dniu 35 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny.

11.30 – W intencji małżonków Aliny i Henryka z okazji kolejnej rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej na każdy dzień, Dary Ducha Świętego, miłość i świętość dla małżonków i całej rodziny.

13.00 – Do Opatrzności Bożej podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Łukasza z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

15.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej dla Andrzeja z okazji urodzin.

16.00  – Koncert kolęd.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Józefa i Helenę Skorupa, + brata Stanisława i ++ dziadków obu stron.

20.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Wierzyckiego w 1 rocznicę śmierci i za + Janinę Wierzycką.