INTENCJE MSZALNE I NABOŻEŃSTWA 14-21 października 2018 r.

SOBOTA 13 października Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

16.15 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Joannę Krzemień w rocznicę śmierci, za + jej męża Teodora, + syna Józefa oraz za ++ Gizelę i Leona Słowik.

20.00 – Apel Maryjny.

NIEDZIELA 14 października XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Władysława Fijałkowskiego w 6 rocznicę śmierci i za ++ z rodzin: Fijałkowskich i Giza.

08.00 – Różaniec.

08.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Jadwigę w rocznicę imienin oraz ++ z rodziny.

10.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża, ojca i dziadka Jerzego Obryckiego w 6 rocznicę śmierci, ++ rodziców Helenę i Józefa Obryckich, ++ Stanisławę i Tadeusza Duda, ++ dziadków Józefa i Józefę Duda oraz za + chrzestnego Eugeniusza Duda.

11.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Jerzego Pawlika w 11 rocznicę śmierci, ++ rodziców obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny.

11.30 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Bogumiły i Andrzeja Pyszka z okazji 45 rocznicy ślubu.

13.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Julii w dniu 10 rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców, rodziców chrzestnych i całej rodziny.

15.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Marii i Ireneusza z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci i wnuków.

15.00 – Z podziękowaniem za dar powołania zakonnego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i Dary Ducha Świętego dla Brata Jonasza na każdy dzień posługi oraz w intencji rodziców, brata i siostry z rodziną.

16.15 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Agnieszkę Kloc w 4 rocznicę śmierci oraz za + Małgorzatę Powszek.

20.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Janiny i Romana z okazji 40 rocznicy ślubu.

PONIEDZIAŁEK 15 października Wspomnienie św. Teresy od Jezusa. dz. i dK.

06.30 – Za Parafian.

07.25 Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Izydora Piekarskiego, ++ Józefa i Kazimierę Tomaszewskich oraz za + Henryka Tomaszewskiego.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + babcię Anielę Smulczyńską w 42 rocznicę śmierci, za + dziadka Jana i ++ rodziców Henrykę i Mieczysława Szopa, ++ teściów Józefę i Jana Surmacz.

17.15 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – W intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci, aby dobry Bóg obdarzył ich pokojem, pocieszeniem i dopomógł im uwierzyć, że ich dziecko doświadcza już Bożej opieki i miłości.

18.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Antoniego Starczewskiego w dniu 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

18.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Patrycji i Jerzego Sieroń z okazji 10 rocznicy ślubu.

WTOREK 16 października UROCZYSTOŚĆ ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Świerkot.

07.25 Różaniec.

08.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża i zdrowie dla wnuczki Alicji w dniu 2 rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków.

08.30 – Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

17.15 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Marię Jeziorowską w dniu urodzin, + męża Wiktora i ++ rodzeństwo obu stron.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + brata Jerzego w rocznicę śmierci, ++ rodziców Weronikę i Pawła Krajczok, + córkę Monikę i ++ z rodziny obu stron.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego ++ rodziców Halinę i Pawła, ++ dziadków i rodzeństwo obu stron.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Jadwigę w dniu urodzin, + ojca Józefa Kalert, + siostrę Elżbietę Kocurek, ++ dziadków Zofię i Józefa Piszczek, + Marię Roter i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA 17 października Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.

06.30 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Tomasza Miłka z okazji 50 rocznicy urodzin.

07.25 Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Stefana Łastówkę od Zakładu Pogrzebowego „Kalia”.

17.15 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Marię Brol w 13 rocznicę śmierci.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + tatę Romana w 24 rocznicę śmierci, + mamę Annę, ++ dziadków obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ Stanisławę i Bolesława oraz Czesławę i Stanisława Kędzierskich.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Tadeusza Wach w 30 dni po śmierci.

CZWARTEK 18 października ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

06.30

07.25 – Różaniec.

08.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośba o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Elizy w dniu 23 rocznicy urodzin.

08.00 – W intencji Brata Jonasza z prośba o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie na każdy dzień posługi od grup parafialnych.

17.15 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – W intencji rodziny Guzior z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i Dary Ducha Świętego.

18.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Anny w dniu urodzin.

18.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Urszuli i Piotra z okazji 40 rocznicy ślubu.

PIĄTEK 19 października

06.30

07.25 – Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + brata Tadeusza w rocznicę urodzin od siostry Joanny z rodziną.

15.00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

16.30 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, Dary Ducha Świętego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Asi z okazji urodzin.

17.15 – Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + mamę i babcię Mariannę Kawałko w 35 rocznicę śmierci, + ojca i dziadka Adolfa Kawałko, za ++ z rodzin: Kawałko, Wojtach, Orzechowski i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Irenę Godula w 1 rocznicę śmierci, za wszystkich ++ z rodzin: Godula, Siwy i Dominek.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Bogusławę Matera od pracowników PGF Katowice.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Antoniego Trojanowskiego od sąsiadów z ul. Karpackiej.

SOBOTA 20 października Wspomnienie św. Jana Kantego, prezb

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + + Józefę i Franciszka Pastwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

07.25 – Różanie fatimski.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Reginę Szwedzińską w 25 rocznicę śmierci, + ojca Bronisława Szwedzińskiego w 21 rocznicę śmierci, ++ dziadków Annę i Jakuba oraz Mariannę i Szczepana.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Piotra Żyłkę od Aleksandry i Tadeusza Okolus.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Antoniego Trojanowskiego od żony i dzieci z rodzinami.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Wiesławę Gowarzewską.

15.00 – W intencji małżonków przeżywających „okrągłe” rocznice ślubu.

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

16.15 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Boskiej Boguckiej z podziękowaniem za dar życia z prośbą o Boże błogosławieństwo w życiu kapłańskim i opiekę Matki Boskiej na każdy dzień z okazji urodzin ks. Tomasza Marecika od grup parafialnych.

17.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża i zdrowie dlaAlicji Janickiej z okazji 1 rocznicy urodzin oraz w intencji rodziców i rodziców chrzestnych.

20.00 – Apel Maryjny.

NIEDZIELA 21 października XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Magdaleny i Tomasza Golec z okazji 1 rocznicy ślubu.

08.00 – Różaniec.

08.30 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Bartosza Żurek z okazji 18 rocznicy urodzin.

10.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Władysława, ++ rodziców i teściów, ++ rodzeństwo, za + Czesławę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Adama–Jana Lisowskiego w 9 rocznicę śmierci, za ++ jego rodziców i ++ z rodziny.

13.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Agnieszki Kossowskiej z okazji 40 rocznicy urodzin oraz opiekę nad całą rodziną od rodziców.

15.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Artura Janus z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

16.15 – Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Jana i Marię Bogusz, ++ Irenę i Józefa Maciaszek oraz za ++ Janinę i Bolesława Padło.

20.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej Boguckiej i zdrowie dla Aleksandry i Andrzeja z okazji rocznicy ślubu, w intencji córek Anny i Magdaleny oraz całej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.