INTENCJE MSZALNE I NABOŻEŃSTWA 03-10 LISTOPADA 2019R

SOBOTA                     02 listopada    WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH  I sobota miesiąca

08.30 – Nabożeństwo pierwszej soboty.

16.00   Nabożeństwo za zmarłych w kaplicy cmentarnej.

17.00  – Do Miłosierdzia Bożego za + Teklę Krzyśków.

17.00  – Do Miłosierdzia Bożego za ++ Mirosława i Henryka Mordak, ++ rodziców i rodzeństwo Mordak i Stachańczyk.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za  + męża Józefa, za + syna Jerzego Janotę od synowej i jej współpracowników.

17.45   – Różaniec za zmarłych zalecanych.

NIEDZIELA                  03 listopada                XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

06.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

07.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Sebastiana Świerkot z okazji urodzin.

08.00 Różaniec.

08.30 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Wiktorię i Pawła.

10.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Stefanię i Alfonsa Ślosarczyk, ++ Eugenię i Bernarda Świątek, ++ z rodzin Schindler i Hoffman, + przyjaciela Józefa i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.30 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ z rodzin: Waleczek, Otremba, Kempa oraz  Hajduk i Szandar.

13.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Helenę i Eryka Sitko, ++ dziadków Helenę i Alfonsa Sitko oraz za ++ Franciszkę, Joachima i Stefanię Stalmach.

15.00 – Msza św. chrzcielna: w intencji dzieci, które mają przyjąć chrzest, ich rodziców i chrzestnych.

16.15   – Różaniec za zmarłych zalecanych.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisława Sternal w 53 rocznicę śmierci, za + żonę Władysławę, za ++ rodziców i rodzeństwo obu stron, + Franciszka Matyasik w 19 rocznicę śmierci.

20.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Anny Raciborskiej z okazji 18 rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK           04 listopada                Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa

06.30 – W intencji Kapłanów naszej parafii.

07.25 Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Wandę Wiśniewską od bractwa Żywego Różańca.

17.15   – Różaniec za zmarłych zalecanych.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Annę Lelek w 15 rocznicę śmierci, + jej męża Józefa w 54 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny Lelek i Balon

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Jana Jaskuła, za ++ rodziców, teściów, krewnych i ++ z rodziny.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + tatę Mariana Małek, + Zenonę Urbańczyk w 2 rocznicę śmierci oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK                     05 listopada

06.30 –  W intencji Parafian.

06.30 –  Do miłosierdzia Bożego za ++ Monikę i Franciszka Giglok, ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

07.25 Różaniec.

08.00 – W intencji emerytów i rencistów.

08.30 – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

17.15   – Różaniec za zmarłych zalecanych.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ Władysława, Marka i Krystynę Woźniak.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Aleksandrę i Józefa Stanek.

ŚRODA                        06 listopada

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Wandę Wiśniewską od Bractwa  Adoracji Najświętszego Sakramentu.

07.25Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Stanisława.

17.15   – Różaniec za zmarłych zalecanych.

18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Boguckiej w intencji rodzin, małżonków proszących o potomstwo, matek w stanie błogosławionym, nienarodzonych jeszcze dzieci, podejmujących Duchowa Adopcję i wszystkich obrońców życia.

18.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Ryszarda Gaszka z okazji 81 rocznicy urodzin.

18.00 – Do Opatrzności Bożej podziękowanie za otrzymane łaski i dary, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej, Dary Ducha Świętego  i zdrowie dla Agnieszki z okazji 30 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

19.00 – Godzina Uwielbienia.

CZWARTEK                 07 listopada                I czwartek miesiąca

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Ks. Proboszcza Tomasza Wiosnę.

08.00 – W intencji Kapłanów naszej parafii.

17.15   – Różaniec za zmarłych zalecanych.

18.00 – W intencji kapłanów naszej parafii, o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne oraz w intencji członków Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu i opiekuna Ks. Andrzeja.

18.00 –  Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Otylię i Józefa Miłek, Marię i Alojzego Gilner,  oraz wszystkich ++ z rodziny Miłek i Gilner

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Annę Krzoska i wszystkich ++ z rodziny Lubskich i Krzoska.

PIĄTEK                        08 listopada

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Leszka w 2 rocznice śmierci.

07.25 – Różaniec.

08.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Maksymilian w rocznicę śmierci, ++ pokrewieństwo obu stron.

09.00 – W intencji Ojczyzny od Szkoły Katolickie im św. Jacka.

15.00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

16.30 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej Boguckiej i św. Tarsycjusza dla Kacpra z okazji 10 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

17.15 – Różaniec za zmarłych zalecanych.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Gertrudę i Alojzego Pilch, + brata Krzysztofa, ++ z rodzin: Pilch, Pietrowskich, Fuchs, Adamczyk, Reiman, Marszałek, Lipik i Grygiel.

18.00 – Do Najmiłosierniejszego Serca Pana Jezusa za + mamę Ludwikę Jęcek, za + kuzyna Roberta oraz wszystkich ++ z rodziny.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Engelberta Fuchs.

SOBOTA             09 listopada    ŚWIĘTO ROCZNICY  POŚWIĘCENIA  BAZYLIKI  LATERAŃSKIEJ

06.30 – Do Miłosierdzia Bożego za + Badri Al – Nohat.

07.25 – Różaniec.

08.00   – Podziękowanie z dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Krystyny Beblo z okazji urodzin.

08.00   – Do Miłosierdzia Bożego za + Adama Jędrzejewskiego od sąsiadów z ul. Wajdy 6.

16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

17.00  – Do Miłosierdzia Bożego za + męża Leopolda Nowakowskiego w 2 rocznicę śmierci od żony i syna z rodziną, za wszystkich ++ z rodzin: Nowakowskich, Duda, Langner i Synowskich.

17.00  – Do Miłosierdzia Bożego za  + Sławomira Pająka od sąsiadów z ul. Wajdy 10. 

NIEDZIELA      10 listopada                XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

06.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

07.00 – Podziękowanie za sakrament małżeństwa, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej i zdrowie dla Zofii i Jerzego Grzesiaków z okazji 50 rocznicy ślubu.

08.00 Różaniec.

08.30 –  W intencji Parafian.

10.00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski w życiu kapłańskim dla syna Jacka w dniu urodzin.

11.30 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Helenę i Stanisława Majów, Helenę i Józefa Dulbów, wszystkich ++ z rodziny Majów i Dulbów.

13.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++  z rodzin: Pogoda, Różycki, Majta, Wolany, Wyszogrodzki, Michna, za ++ Jana Michnę, Zofię Błażyńską, Magdalenę Gierońską i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 – Do Miłosierdzia Bożego za + Stanisławę Kolasińską oraz wszystkich ++ z rodziny Kolasińskich.

16.30 – Nieszpory niedzielne.

17.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ z rodzin: Dąbrowskich i Kalitów oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

20.00 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Boguckiej, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla Antoniny z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.