Plan kolędy 2019/2020

W soboty początek kolędy o godz. 10.00,
w niedzielę o godz. 14.30.
W tygodniu o godzinie 16.00!
W tym roku w blokach wszystkie kolędy rozpoczynamy od góry

 

7 listopada 2019 – czwartek

  • ul. Katowicka 50a, 50, 48c, 48b

8 listopada 2019 – piątek

  • ul. Katowicka 48a, 48, 46c, 46b, 46a

9 listopada 2019 – sobota

  • ul. Katowicka 46, 44a, 44, 38, 36, 34, 28-2
  • ul. Katowicka 35a, 35, 33a, 33
  • ul. Bończyka (od końca), ul. Mieroszewskiego (od końca), ul. Markiefki 90a

10 listopada 2019 – niedziela

  • ul. Katowicka 31a, 31, 29a, 29
  • ul. Katowicka 21-17, 11a-3
  • ul. Górna (od parzystych), ul. Kraszewskiego (od parzystych)

14 listopada 2019 – czwartek

  • ul. Ścigały 59a- 48

15 listopada 2019 – piątek

  • ul. Ścigały 47c-47, 46
  • ul. Ścigały 44-36
  • ul. Ścigały 33a-27a, 29-27 

16 listopada 2019 – sobota

  • ul. Ścigały 45c-45, 41a-39a
  • ul. Ścigały 41-35, 37a-35a
  • ul. Ścigały 34-28, 33-31

17 listopada 2019 – niedziela

  • ul. Ścigały 24
  • ul. Nadgórników 12c-12
  • ul. Nadgórników 10-4
  • ul. Żogały 5b-5, 2b-2, 6-4, 1

22 listopada 2019 – piątek

  • ul. Nadgórników 34-28, 11, 7, 3, 2

23 listopada 2019 – sobota

  • ul. Kopalniana 5b, 5a, 5, 4e-4a, 4
  • ul. Sztygarska 5, 3, 1, 2a, 2
  • ul. Markiefki 33a-33, 29, ul. Ryszarda
  • ul. Ścigały 8a, 8, 6-2a

24 listopada 2019 – niedziela

  • ul. Markiefki 41-37, 37a
  • ul. Markiefki 42-32

28 listopada 2019 – czwartek

  • ul. Markiefki 54-46

29 listopada 2019 – piątek

  • ul. Markiefki 44, 42c, 42b, 42a,
    ul. Kopalniana 2c, 2a

30 listopada 2019 – sobota

  • ul. Markiefki 51-43, ul. Nowa
  • ul. Markiefki 76-68, ul. Kręta, ul. Markiefki 66-56, ul. Grabonia
  • ul. Krakusa, ul. Markiefki 65a-63, ul. Węglana, ul. Markiefki 61-53
  • ul. Markiefki 83-67
  • ul. Kowalska 1-11, ul. Markiefki 96-78

01 grudnia 2019 – niedziela

  • ul. Wróblewskiego 30-2

02 grudnia 2019 – poniedziałek

  • ul. Wróblewskiego 40-32
  • ul. Wróblewskiego 13-3

03 grudnia 2019 – wtorek

  • ul. Morwowa 20, ul. Brzozowa 21-15

04 grudnia 2019 – środa

  • ul. Normy, ul. Wróblewskiego 43, 33a-31a

05 grudnia 2019 – czwartek

  • ul. Wróblewskiego 31-17, ul. Koniarkowej

06 grudnia 2019 – piątek

  • ul. Wróblewskiego 41-37

07 grudnia 2019 – sobota

  • ul. Wróblewskiego 7a, 7b
  • ul. Wiązowa 7h-a
  • ul. Brzozowa 13-3

08 grudnia 2019 – niedziela

  • ul. Modrzewiowa 5, 3, 1
  • ul. Modrzewiowa 7b, 7a, 7
  • ul. Modrzewiowa 15, 13, 11, 9

09 grudnia 2019 – poniedziałek

  • ul. Modrzewiowa 23, 21, 19, 17
  • ul. Modrzewiowa 29, 27, 25

10 grudnia 2019 – wtorek

  • ul. Modrzewiowa 24
  • ul. Modrzewiowa 24a

11 grudnia 2019 – środa

  • ul. Modrzewiowa 24b
  • ul. Modrzewiowa 24c

12 grudnia 2019 – czwartek

  • ul. Modrzewiowa 30b

13 grudnia 2019 – piątek

  • ul. Modrzewiowa 30c
  • ul. Modrzewiowa 32

14 grudnia 2019 – sobota

  • ul. Modrzewiowa 38, 36, 34
  • ul. Wajdy 11, 5
  • ul. Wajdy 9, 7
  • ul. Wajdy 17, 15
  • ul. Wajdy 2 ul. Wajdy 1

15 grudnia 2019 – niedziela

  • ul. Wajdy 23
  • ul. Wajdy 27, 25
  • ul. Wajdy 4

16 grudnia 2019 – poniedziałek

  • ul. Wajdy 6 (od dołu do środka)
  • ul. Wajdy 6 (od góry do środka)
  • ul. Wajdy 14, 8

17 grudnia 2019 – wtorek

  • ul. Wajdy 12, 10
  • ul. Wajdy 18 (od dołu do środka)
  • ul. Wajdy (od góry do środka)

18 grudnia 2019 – środa

  • ul. Wajdy 16
  • ul. Hoppego 1

19 grudnia 2019 – czwartek

  • ul. Hoppego 1a
  • ul. Hoppego 3

20 grudnia 2019 – piątek

  • ul. Hoppego 3a
  • ul. Hoppego 4
  • ul. Hoppego 4a

21 grudnia 2019 – sobota

  • ul. Blachnickiego 2a, 2
  • ul. Blachnickiego 4a, 4
  • ul. Karoliny
  • ul. Na Obrzeżu 3, 1b, 1a, 1
  • ul. Na Obrzeżu 3c, 3b, 3a

27 grudnia 2019 – piątek

  • ul. Ludwika 25a-1
  • ul. Ludwika 48a, 48, 46, 45a, 44, 34-4

28 grudnia 2019 – sobota

  • ul. Kurpiowska 1, 3
  • ul. Kurpiowska 5, 7
  • ul. Kurpiowska 2, 4
  • ul. Kurpiowska 6, 8
  • ul. Lubuska 7, 9

29 grudnia 2019 – niedziela

  • ul. Kurpiowska 11, 13
  • ul. Lubuska 14, 12, 10, 8, 6, 4
  • ul. Lubuska 15, 17

30 grudnia 2019 – poniedziałek

  • ul. Leopolda
  • ul. Lubuska 11, 13
  • ul. Lubuska 19
  • ul. Lubuska 21

02 stycznia 2020 – czwartek

  • ul. Kujawska 1c, 1b, 1a, 1
  • ul. Kujawska 6b, 3b, 3a, 3
  • ul. Kujawska 6a, 6, 4a, 4
  • ul. Wiślana 3a, 3, 2b, 2a, 2

03 stycznia 2020 – piątek

  • ul. Wrocławska 38, 36, 34, 32, 7
  • ul. Łużycka 4, 2a, 2
  • ul. Nowotarska, Podhalańska 6
  • ul. Zakopiańska, ul. Morawska

04 stycznia 2020 – sobota

  • ul. Wrocławska 48, 46, 44, 42, 40
  • ul. Sandomierska 11, 9, 7, 5
  • ul. Sandomierska 10a, 10, 8, 6
  • ul. Sandomierska 19, 17, 15, 13

05 stycznia 2020 – niedziela

  • ul. Sandomierska 25, 23, 21
  • ul. Sandomierska 14, 12
  • ul. Karpacka 7, 5, 3, 1
  • ul. Karpacka 15, 13, 11, 9

07 stycznia 2020 – wtorek

  • ul. Karpacka 8, 6, 4, 2
  • ul. Karpacka 14, 12, 10
  • ul. Podhalańska 8

08 stycznia 2020 – środa

  • ul. Podhalańska 10
  • ul. Podhalańska 12
  • ul. Podhalańska 14

09 stycznia 2020 – czwartek

  • ul. Podhalańska 16
  • ul. Podhalańska 18
  • ul. Podhalańska 20

10 stycznia 2020 – piątek

  • ul. Podhalańska 22
  • ul. Podhalańska 24
  • ul. Podhalańska 26

11 stycznia 2020 – sobota

Kolęda dodatkowa

12 stycznia 2020 – niedziela

Kolęda dodatkowa