OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 7 Stycznia 2018 r.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii

1. Zapraszamy na nabożeństwo specjalne do Matki Boskiej Boguckiej po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy okres zwykły w ciągu roku.
  3. We wtorek zapraszamy emerytów i rencistów naszej parafii na Mszę św. o godz. 8.00, a po niej na spotkanie do kawiarenki.
  4. We wtorek o godz. 17.00 w Bazylice odbędzie się Adoracja Żłóbka i wspólne kolędowanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, oraz ich rodziców.

5. Kolejny wykład z historii Kościoła odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w salce.

6. W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie opłatkowe Róży Różańcowej Rodziców, dlatego przed Mszą św. nie będzie różańca.

7. Spowiedź dla dzieci klas IV odbędzie się w piątek o godz. 16.00. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16.30. Młodzież klas II gimnazjum i ponadgimnazjalną zapraszamy do spowiedzi o godz. 17.30 i na mszę św. o godz. 18.00.

8. Młodzież oazowej Diakoni Modlitwy rejonu Katowice – Bogucice zaprasza w sobotę do Bazyliki na modlitwę, która rozpocznie się Eucharystią o godz. 17.00.

9. Parafialny Chórek Dziecięcy i katowicki chór „Gospel Sound” zapraszają wszystkich parafian na koncert kolędowy „BOGUCICE KOLĘDUJĄ”, który odbędzie się w niedzielę 14 stycznia o godz. 18.00 w naszej Bazylice.

10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

11. Dziś kolęda przy Ul. Wróblewskiego 31-17, 30-2, 13-3, 7a i 7b.

W poniedziałek kolęda przy Ul. Zakopiańskiej, Ul. Morawskiej, Ul. Wrocławskiej, oraz Ul. Kujawskiej 6a, 6, 4a, 4.

We wtorek kolęda przy Ul. Kujawskiej 6b, 3b, 3a, 3, 1c, 1b, 1a, 1, oraz Ul. Wiślanej.

W środę kolęda przy Ul. Sandomierskiej 25-5, 14, 12.

W czwartek kolęda przy Ul. Sandomierskiej 10a, 10-6, Ul. Nowotarskiej, oraz Ul. Podhalańskiej 6, 26-22.

W piątek kolęda przy Ul. Podhalańskiej 20-12.

W sobotę kolęda przy Ul. Podhalańskiej 10, 8, Ul. Łużyckiej, oraz Ul. Karpackiej 15-9, 14-10.

W przyszłą niedzielę kolęda przy Ul. Karpackiej 8-2, 7-1, oraz Ul. Kurpiowskiej 13-7.

Przypominamy, że kolędę w tygodniu rozpoczynamy o godz. 15.30, a w sobotę i niedzielę o 14.30. W tym roku w blokach wszystkie kolędy zaczynamy od góry.

12. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”, w którym m .in. artykuł o tym, jak powstawał bursztynowy ołtarz w Gdańsku. Zachęcamy również do lektury „Boguckiej Rodziny”.