#StrefaUwielbienia

#Strefa Uwielbienia, jak sama nazwa wskazuje, to przestrzeń, gdzie niezależnie od wieku, płci i denominacji można poznawać Boga, odkrywać Jaki On Jest, budować i pogłębiać z Nim relację oraz uwielbiać Jego Imię radosnym śpiewem.

Grupa, powołana w lutym 2017 roku, obrała za cel rozszerzanie Królestwa Bożego poza murami Kościoła poprzez organizację regularnych modlitw uwielbienia. Działamy tam, gdzie ufamy, że Duch Święty nas kieruje; tak aby wznosić Jego Chwałę wielbiąc Go śpiewem wraz z konferencjami prowadzonymi przez zaproszonych do wspólnego udziału prelegentów.

Wspólnota spotyka się w każdą 4. sobotę miesiąca poza wakacjami (jeżeli 4. sobota wypada w święto, spotkanie jest w 3. sobotę) w salach przy parafii, prowadząc uwielbienie we wspólnocie. Po uwielbieniu ma miejsce spotkanie formacyjne oraz czas na luźne rozmowy przy stole. Spotkania ogólne odbywają się w godzinach 10:30-13:30.

W roku 2017/2018 co dwa tygodnie w poniedziałki o godz. 19:00, począwszy od 9.10., spotyka się także grupa domowa pochylając się nad Słowem Bożym. Przy dobrej herbacie i zdrowych przekąskach poznajemy Boga w Jego Słowie. Zainteresowanych dołączeniem do grupy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: strefauwielbieniabogucice(at)gmail.com.

Osobami odpowiedzialnymi w Strefie są:

• Jolanta Mitko, tel: 696-911-883,
  • Jarosław Utracki, tel: 601-411-104.

Opiekunem duchowym wspólnoty w roku 2017/2018 jest ksiądz dr Adam Palion.